Novinky

Natočili jsme 3 výuková videa pro vietnamskou komunitu

čtvrtek, 22. 10. 2020

Při dlouhodobé práci s našimi vietnamskými klienty, jsme narazili na několik oblastí, které by pro ně mohly být problematické. Připravili jsme proto videa, která pomáhají rodinám s dětmi při komunikaci. Zvláště užitečná jsou pro vietnamské rodiče, kteří se u nás potýkají s velkou rozdílností kultur. Videa obsahují české a vietnamské titulky. /
Trong quá trình dài làm việc với những khách hàng Việt Nam,chúng tôi nhận thấy trong một số lĩnh vực họ thường gặp vấn đề. Do đó chúng tôi đã chuẩn bị các video đặc biệt hữu ích cho các bậc phụ huynh người Việt Nam và những người phải đối mặt với sự đa dạng văn hóa ở cộng hòa Séc.Các video có phụ đề tiếng Séc và tiếng Việt.

Číst článek

Upozornění pro studenty českého jazyka pro cizince

úterý, 6. 10. 2020

Milí studenti,
je nám to velmi líto, z důvodu hygienických opatření kvůli COVID-19, s účinností od pondělí 5.10. do odvolání, nebude probíhat osobní přítomnost účastníků na jazykových kurzech.
VÝUKA ČJ bude po tuto dobu probíhat ONLINE pod vedením naší lektorky Jitky Pourové.

Číst článek

CVIČENÍ PRO SENIORY - přihlášky spuštěny!

čtvrtek, 30. 7. 2020

Léto je v plném proudu, ale již nyní se můžete přihlašovat na cvičení určené pro seniory. Rezervujte si své místo včas!
Šetrné cvičení v klidném tempu, které pomůže zlepšit vaše fyzické, ale i psychické zdraví.

Číst článek

Výuka českého jazyka pro dospělé - podzimní kurzy - OBSAZENO!

čtvrtek, 30. 7. 2020

KURZY JSOU JIŽ PLNĚ OBSAZENY! Na studenty českého jazyka pro cizince se těší oblíbená lektorka Jitka Pourová. Kurzy budou od úterý 8. září 2020 probíhat opět v prostorách Informačního centra Praha 3. Výuka bude probíhat v souladu s aktuálními hygienickými nařízeními vlády ČR. Těšíme se na vás!

Číst článek