Novinky

Workshop fermentace s Hynkem Opoleckým ve vile Flora

pondělí, 17. 2. 2020

V rámci projektu Rodina pro rodiny jsme uspořádali workshop pod názvem Interaktivní přednáška o stravování v zimě ve vile Flora. Jak se celá akce vyvedla? Jaké výrobky a dojmy jsme si z tohoto kouzelného místa odnesli se dočtete v následujícím článku.

Číst článek

4. 3. a 11. 3. / st / 12:30 – 13:30 / Kritické myšlení

středa, 12. 2. 2020

Je kritické myšlení jedna z nejdůležitějších dovedností 21. století? Vždyť kritizovat umí skoro každý? Je to ale to stejné? A jakou roli v tom všem mají otázky? To a ještě další zajímavosti o fungování našich mozků, našem rozhodování a zkreslení, která se v nich objevují, se dozvíte v cyklu dvou přednášek, kde Vám oči otevře a spoustu dotazů zodpoví zkušená lektorka. Přednáška je určena pro širokou veřejnost a je zdarma.

Číst článek

Oslavili jsme Ukrajinské Vánoce

pondělí, 16. 12. 2019

Projekt rodina pro rodiny II. se snaží nejen přiblížit českou kulturu cizincům, kteří u nás žijí, ale také ukázat to nejlepší z kultury cizinců rodilým Čechům a všem, kdo mají zájem poznávat něco nového. A protože dobré jídlo je už od pradávna tím nejlepším mostem mezi kulturami a národy, v rámci projektu pořádáme také tematické večery s vařením a povídáním o cizích krajích.

Číst článek

12.12. Ukrajinské Vánoce

neděle, 8. 12. 2019

Workshop vaření ukrajinských jídel podávaných na Vánoce, ukrajinské zvyky a laskavá komunita lidí z Prahy 3, která vám zprostředkuje nezapomenutelný zážitek.

Číst článek