Novinky

LOUČÍME SE S PROJEKTEM "Rodina pro rodiny II"

neděle, 28. 2. 2021

Projekt Rodina pro rodiny II plynule navázal na první projekt Rodina pro rodiny, který nás postupně učil integraci, přijímání nových sousedů a mapování potřeb v komunitě. Celkem 4 roky realizace integračních aktivit a akcí už vytvoří vazby až přátelské.

Číst článek

Rozloučení se studenty češtiny a lektorkou Jitkou Pourovou

čtvrtek, 25. 2. 2021

Loučíme se s našimi studenty češtiny a gratulujeme ke skvělým výsledkům ve studiu!
Jazykový kurz češtiny pro cizince, pod vedením lektorky Jitky Pourové, jsme realizovali v rámci projektu Rodina pro rodiny II od září 2019.
Děkujeme tímto Jitce za skvělé a odborné vedení kurzu!

Číst článek

Loučíme s našimi rumunskými studenty a studentkami

středa, 24. 2. 2021

Po více než čtyřech měsících, po úctyhodném množství prostudovaného materiálu, po mnoha živých diskusích a po spoustě úsměvů… Zkrátka po báječném semestru se loučíme s našimi rumunskými studenty a studentkami. Až se s nimi někdo potkáte, vězte, že se můžete těšit na příjemné povídání – výhradně česky!

Číst článek

Sportovní den pro seniory Prahy 3 (12.12.2020)

neděle, 13. 12. 2020

Sportovní den pro seniory Prahy 3 se uskutečnil v sobotu 12. listopadu 2020 ve Sportovním areálu TJ Spoje na Žižkově.
Cílem akce bylo podpořit zájem seniorů o aktivní způsob života, především pohybové aktivity.

Číst článek

Natočili jsme 3 výuková videa pro vietnamskou komunitu

čtvrtek, 22. 10. 2020

Při dlouhodobé práci s našimi vietnamskými klienty, jsme narazili na několik oblastí, které by pro ně mohly být problematické. Připravili jsme proto videa, která pomáhají rodinám s dětmi při komunikaci. Zvláště užitečná jsou pro vietnamské rodiče, kteří se u nás potýkají s velkou rozdílností kultur. Videa obsahují české a vietnamské titulky. /
Trong quá trình dài làm việc với những khách hàng Việt Nam,chúng tôi nhận thấy trong một số lĩnh vực họ thường gặp vấn đề. Do đó chúng tôi đã chuẩn bị các video đặc biệt hữu ích cho các bậc phụ huynh người Việt Nam và những người phải đối mặt với sự đa dạng văn hóa ở cộng hòa Séc.Các video có phụ đề tiếng Séc và tiếng Việt.

Číst článek