Pozvánka na přednášku "Sourozenecké vztahy, děti a autority" 3.4.2018

Tentokrát s Vratislavem Hláskem, profesionálním pěstounem a koučem, otevřeme 2 témata, se kterými se všichni celý život potýkáme.
Přijďte si poslechnout přednášku a my vám zatím můžeme pohlídat děti v naší herně.

Termín: 3. 4., 15:30 - 17:30
Místo konání: RK Ulitka na Pražačce, Nad Ohradou 17, Praha 3
Cena: 130 Kč + možnost hlídání dětí ve vedlejší herně za zvýhodněnou cenu 30 Kč za dítě.

Pojďme se zamyslet, jak dítě ovlivní příchod sourozence do rodiny. Jakou hraje roli v životě dítěte, kolikáté v pořadí se narodí a zda má vedle sebe bratra nebo sestru. Jak podpořit, aby ze sourozenců vyrostli parťáci pro celý život.

Jak mít u dětí zdravou autoritu? Jak pracovat pokud dítě nerespektuje nebo naopak bezmezně uznává cizí autority (např. paní učitelky, trenér, kamarád, vzor apod.). Potřebují vůbec děti autority?

O lektorovi: Vratislav Hlásek

V počátcích své profesní dráhy učitel a posléze vychovatel v dětském domově. Mezi roky 2002 - 2008 byl národním garantem dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti mediální výchovy. Je autorem či spoluautorem projektů zaměřených na děti a vzdělávání – Dětská televize, Juniorpress, aj. V letech 2010 - 2011 byl viceprezidentem pro profesní rozvoj mezinárodní federace koučů ICF. V současné době kouč (nejen) vrcholových manažerů a metodik ve společnosti Dobrá rodina o.p.s. Se svou ženou jako první v ČR začali realizovat ranou pěstounskou péči a nyní takto pečují o 15. opuštěné miminko. Autor konceptu "tlupy pro 21. století" - Rozšířené rodiny.
Více o něm naleznete na webu

Na akci je nutné se předem přihlásit zde

nebo na info@rkulitka.cz

Akce se uskutečňuje v rámci projektu Rodina pro rodiny a ve spolupráci s Rodinným klubem Ulitka

Galerie k článku