Novinky

Výsledky atletického minitrojboje pro děti a rodiče

úterý, 2. 6. 2020

V pondělí 1. 6. 2020 na den dětí jsme v rámci výzvy Českého atletického svazu "Spolu na startu!" uspořádali sportovní odpoledne pro děti a rodiče. Všichni si mohli vyzkoušet náš atletický minitrojboj. Dnes vám přinášíme tabulku výsledků. Děkujeme všem za účast a vítězům gratulujeme!

Číst článek

Atletický minitrojboj pro děti a rodiče

středa, 27. 5. 2020

Připojujeme se k výzvě Českého atletického svazu "Spolu na startu!" a srdečně Vás zveme na ATLETICKÝ MINITROJBOJ pro děti a rodiče.

KDY: V PONDĚLÍ 1.6.2020 OD 15:00 – 17:30 (přijít můžete kdykoli v průběhu)
KDE: SPORTOVNÍ AREÁL PRAŽAČKA (sraz u atletického oválu, vchod od bazénu)

Číst článek

Spustili jsme zápis na nové pololetí!

pondělí, 20. 5. 2019

Od 20.05.2019 se můžete hlásit do kroužků na školní rok 2019/2020.

Kromě oblíbených stálic máme nově v nabídce například kroužek Malý chemik pro milovníky všech pokusů, dva taneční kroužky, míčové hry či výtvarný kroužek s důrazem na recyklaci. Veškeré informace a možnost přihlášení naleznete na www.rkulitka.cz/krouzky.

Číst článek

Hravě zdravě: tábor pro superhrdiny!

pátek, 15. 2. 2019

Pojeď s námi do krásného horského městečka Janské lázně, kde prožiješ týden se superhrdiny. Každý den se zúčastníš mise na záchranu tábora, během které se naučíš nové dovednosti, nebo vylepšíš ty, které již máš: šplhání, skákání, běhání, plazení, střílení z luku a mhohé další!
Letos poprvé vám nabízíme sportovní pobytový tábor pro děti ve věku 6-10 let. V ceně je zahrnuto: ubytování, strava 5x denně, pitný režim, celodenní program vytvořený zkušenými vedoucími. Sourozenecká sleva. Pro rodiče přihlášených účastníků vytvoříme platformu na sdílení dopravy.

Číst článek