12.12. Ukrajinské Vánoce

Workshop vaření ukrajinských jídel podávaných na Vánoce, ukrajinské zvyky a laskavá komunita lidí z Prahy 3, která vám zprostředkuje nezapomenutelný zážitek.

Jak slaví Vánoce naši přátelé z Ukrajiny? Jaká jsou jejich tradiční vánoční jídla, jak je připravují, čím se ukrajinská (nejen) vánoční kuchyně liší od té české?
To vše se dozvíte na workshopu vaření "Ukrajinské Vánoce", který pro vás připravujeme na čtvrtek 12.12.2019 ve spolupráci s Rodinným klubem Ulitka na Pražačce v příjemném prostředí zakrytého baru v kempu Pražačka. Akce začíná v 16:30 a připravovaný program bude plánovaný do 18 hodin, přesto bar kempu Pražačka poskytne útočiště všem, kdo zde budou chtít zůstat déle a užít si doznívající atmosféru této akce, nesmírně zajímavé země a lidí u nás žijících po nespočet let.
Pojďte s námi, komunitním centrem Prahy 3, a s paní Galinou Ageeva, se na chvíli zastavit a poznat ukrajinské zvyky tohoto kouzelného období. Součástí akce kromě vaření bude porovnání tradic a samozřejmě ochutnávky ukrajinských vánočních jídel.

Termín: 12. 12. 2019 v 16:30
Kde: RK Ulitka na Pražačce, Nad Ohradou 17, Praha 3, akce je pořádána v zimním baru kempu Pražačka
Vstup: zdarma
Registrace na www.rkulitka.cz/akce, na emailu jesatkova@myaktivity.cz nebo osobně na recepci. Kapacita je omezena!
Věk: 0 – 99 let

Projekt zaměřený na začleňování rodin cizinců do české společnosti.
Projekt Rodina pro rodiny II reg. č. CZ.07.3.63/0.0/0.0/17_051/0000790 je spolufinancován EU.

Poznámka organizátora:
Z akce se pořizují reportážní fotografie, které slouží k medializaci akce. V případě, že nesouhlasíte se zveřejněním fotografie vás nebo vašich dětí, nahlaste prosím tuto skutečnost při vstupu na akci.

Přílohy k článku